Mutfak tezgahları, mutfakların en önemli unsurlarından biridir. Mutfak dolaplarımız gibi tezgahlarımızın da şık, dayanıklı ve mükemmel olmalarını isteriz.

Mutfak tezgahlarının dayanımlı olması en önemli unsurdur. Çünkü tezgahlar sıcak tencere ve tavalara, çeşitli kesici aletlerin darbelerine, suya ve birçok malzemenin sunumuna maruz kalır.

Özellikle sudan etkilenmemesi, darbelere dayanımı ve ısı farklılıklarından deforme olmamasını isteriz. Bu sebepten ötürü de en sağlam malzemelerden imal tezgahı tercih etmekteyiz.

Mutfak tezgahlarında Çimstone, Belenco, Coante, Granit, Mermer, Mermerit ve Ahşap son yıllarda tercih sebebidir. Bu tezgah çeşitlerinin birbirlerine göre çeşitli farklılıkları bulunmaktadır. En önemli farklılıkların başında ekonomik durum almaktadır. Diğer konularda ortalama aynı özellikleri göstermektedirler. Şimdi birbirinden güzel tezgah modellerini inceleyip, sizin mutfağınız için hangisinin uygun olduğuna karar verin. Aklınıza takılan konular ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Destek Hattı
Gönder